İnternet Çözümlerimiz

İnternet Çözümleri

Profesyonel bir şekilde hazırlanmış web sitenizle sanal ortamda siz de kendinize yer bulabilir, firmanızın imajını en doğru şekilde yansıtabilirsiniz.Web sitenizin kalitesi sizin kaliteniz demektir. Bu yüzden profesyonel bir web sitesi sizi ve kimliğinizi en iyi yansıtan ortam olacaktır. Profesyonel ellerde hazırlanacak bir web sitesi sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkaracaktır.
Gelin sitenizi biz yapalım, kalitenizi herkes görsün.


Keşif: Öncelikle işimize soru sorarak başlıyoruz.Çok soru soruyoruz, işiniz, ihtiyaçlarınız, beklentileriniz ile ilgili.
Çünkü size dair keşfettiklerimiz internet sitenizin yapım süresince kılavuzumuz olacak.

Analiz: Sizin yanıtlarınızı mesleki tecrübemiz, tasarım anlayışımız ve teknolojide yaşanan son gelişmeler ışığında sahip olduğumuz imkanlarla harmanlıyoruz. Kafa kafaya verip, elimizdeki devasa malzemeden sade bir bütüne ulaşmak için ilk adımı atıyoruz. Analiz sürecimiz site için temel kararların alındığı dönemdir.

Tasarım: Başarılı bir web tasarımı, içeriğindeki bilgiyi olanca sadeliğiyle ama göze hoş gelen bir formda, kurumun kimliğini yansıtacak şekilde yansıtmalıdır. Biz de, yaratıcılığımızı, tasarım tecrübe ve görgümüzü, teknolojinin sunduğu imkanlar ve trend olan tasarım yaklaşımlarıyla bir araya getiriyor ve sizin kimliğinizi yansıtacak tasarım yapısına ulaşıyoruz.

Alt Yapı: İnternet hizmetleri keşke sadece bir site yapmaktan ibaret olsa... Sitenin sürdürülebilir uygulamalarla yapılması, sizin tarafınızdan kolayca geliştirilebilir olması, kontrolü elinizde hissedeceğiniz bir altyapıya sahip olması, bir sorun yaşadığınızda anında desteğe ulaşabileceğinizi bilmenin verdiği güven tüm sürecin en önemli halkasını oluşturur.

Yayın: Tüm dünyanın gözlerinin üzerinde olduğu yerdeyiz, dijital yayındayız, şimdi buradan sesinizi herkese duyurabilirsiniz, konuşmanızı hazırlayın!

Yazılım Hizmetleri

Yazılım Hizmetleri

KURUMSAL İHTİYAÇLARINIZA KALICI ÇÖZÜMLER

Müşteri ve kullanıcı deneyimi odaklı özel yazılım projeleri geliştirmek için geniş veri tabanlarında kapsamlı analizler oluşturuyoruz. Paket çözümler iş dünyasının ihtiyaç duyduğu pek çok çözümü sunma konusunda yetersizdir. İhtiyacınıza uygun uygulama bileşenlerinin üretilmesi ve sisteminizin elektronik ortamda eksiksiz çalışmasını sağlamak bu yüzden çok önemli.

Mobil Hizmetleri

AKILLI TELEFONLARDAKİ YERİNİZİ ALIN

Mobil Hizmetleri

Ürünlerinizi tanıtmanız, kişiye özel fırsatlar sunmanız, farkındalığınızı ortaya koyup müşteri tabanınızı geliştirerek kârlılığınızı artırmak için size mobil uygulamalar hazırlıyoruz. Akıllı cihaz kullanan kişilerin sayısının 2 milyarı geçtiğini düşünürsek mobil uygulama geliştirme hizmetimizle bütün kullanıcılara ulaşmanızı hedefliyoruz.Android, Windows ve IOS ortamında geliştirilen uygulamalarla mobil ortamda da yerinizi alın.Böylece mobil uygulamalar geliştirerek müşterinizle kesintisiz bir iletişim kurmanıza olanak sağlıyoruz.

Grafik Hizmetleri

SİZ DÜŞÜNÜN BİZ TASARLAYIP BASALIM

Grafik Hizmetleri

Vermek istediğiniz mesajı iletmenin yolu, doğru bir grafik tasarımdan geçer. Siz isteyin biz tasarlayalım.Ortalama insan beyni okuduğunun %20?sini, duyduğunun %30?unu, gördüğünün ise %40?ını hatırlar.Hedef kitlenize söylemek istediğiniz ne varsa sizin yerinize tasarımımız anlatsın. Kartvizit, katalog, broşür görsel olarak aklınıza gelen ne varsa sizin için tasarlayalım.

Donanım Çözümleri

Müşterilerimiz için en doğru çözümü oluşturmak için, iş ortaklarımız olan global donanım üreticilerinin teknolojilerini titizlikle takip ediyor, ihtiyaç analizi sonuçlarına göre seçiyor, kuruyor ve mevcut sisteme entegre ediyoruz

Günümüzde BT yatırımlarının büyük kısmı veri yönetimi, kullanımı ve depolanması amacıyla yapılıyor. Verilerinizin ve kritik iş uygulamalarınızın gerçek performans ve güvenliği için esnek, akıllı, entegre veri depolama ve donanım çözümleri sunuyoruz. Teknolojiler değişse de BT profesyonellerinin beklenti ve ihtiyaçları pek de değişmiyor:

  1. Yüksek performans
  2. İleri güvenlik
  3. Düşük sahip olma maliyeti
  4. Yüksek ölçeklenebilirlik
  5. Kolay yönetim
  6. Sorunsuz entegrasyon